Események betöltése

BURN OUT BABY Ónodi Eszter önálló estje

május 7 @ 19:00 - 20:30

8900Ft – 10900Ft

A többszörösen elismert, valamint az év női menedzserének is megválasztott felsővezető, Dr. Benczés Ágnes Judit, phD, MBA, coach motivációs előadása és tréningje a hatékony vezetésről.

Mi mozgat egy szervezetet? Mitől leszünk hitelesek? Miért felesleges a bizalom? Miért fontos az önzés? Létezik-e a munka és magánélet egyensúlya? Miért jobb sokszor a munka, mint a család? Hogyan őrizzük meg integritásunkat ellenséges környezetben? Képzelt dolog-e a kiégés? Valóban alkalmatlan-e a Z-generáció a munkavégzésre?

Ágnes, évtizedes tapasztalatát és elismert szakmai tudását latba vetve most őszintén és hitelesen válaszol ezekre a kérdésekre. Ha már meguntad a rengeteg, mindenhol hallható, sokszor elcsépelt frázist, akkor itt a helyed! Ágnes előadása után ugyanis garantáltan nem ilyen elhasznált gondolatokkal gazdagabban térhetsz haza vagy vissza a munkahelyedre.

Dr. Benczés Ágnes szerepében Ónodi Eszter

ALKOTÓK szövegkönyv Litkai Gergely I rendező Kiss-Végh Emőke I rendezőasszisztens Szőnyi Franciska I jelmez Füzes Eszter I fotó Gordon Eszter I grafika Pintér Csilla

Az előadás a Delta Produkció és Dumaszínház koprodukciója

Az előadás hossza: 90 perc

Jegyár: 8900-10900 Ft

 

Részletek

Dátum:
május 7
Időpont:
19:00 - 20:30
Összeg:
8900Ft – 10900Ft
Esemény kategóriák:
, , ,
Esemény Tags:
, , ,

Helyszín

Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtár színházterem
Pátriárka utca 7.
Szentendre, Pest 2000 Magyarország
+ Google Térkép